Plisy na okna – jak się sprawdzają?

Jak dobrać kolor żaluzji drewnianych do wnętrza?
10 czerwca, 2019
rolety wolnowiszace
Maksymalna szerokość rolety zewnętrznej
3 sierpnia, 2019
Plisy na okna – jak się sprawdzają

Coraz popularniejszą osłoną okienną są rolety plisowane. Ciekawie się prezentują i działają inaczej, niż klasyczne modele zwijane, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem. Jak jednak sprawdzają się plisy na okna?

Idealna osłona okienna powinna być funkcjonalna, wygodna w użytkowaniu, a przy tym estetyczna. Wszystkie te wymagania spełniają właśnie plisy okienne. Omawiamy jak sprawują się na co dzień!

Plisy na okna – ciekawa ozdoba

Plisy na okna wyróżniają się oryginalnym wyglądem. Materiał składający się w harmonijkę daje ciekawy, przestrzenny, geometryczny efekt. Dzięki temu świetnie prezentują się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Jeśli zamontuje się je na dwóch skrzydłach okna lub na kilku oknach na jednej ścianie, ustawienie ich na różnych wysokościach także będzie niezwykle interesująco wyglądać.

Niezwykła funkcjonalność plis na okna

Największą zaletą plis na okna jest jednak wyjątkowy mechanizm działania. Ich tkanina jest rozpięta na dwóch profilach i prowadnicach, a do tego składa się w harmonijkę. Dzięki temu plisy można rozwijać na dowolnej powierzchni szyby. Świetnie sprawdzają się jako zazdrostki lub osłona wzroku przez rażącymi promieniami słońca – z ich pomocą nie musisz zawsze zasłaniać całego okna, odcinając się od dostępu światła!

Czytaj również: https://www.agatarolety.pl/blog/zaluzje-plisowane-do-okien-dachowych-jak-wybrac/

Gdzie najlepiej kupować plisy na okna?

By plisy na okna mogły w pełni poprawnie, bezproblemowo działać, muszą być idealnie dopasowane oraz prawidłowo zamontowane. Z tego względu najrozsądniej jest zamówić je na wymiar. Taka opcja bywa zwykle nieco droższa, ale umożliwia pełne spersonalizowanie kupowanego produktu, który zostaje wykonany z materiałów najwyższej jakości. Wtedy na pewno będzie się je z łatwością obsługiwać przez wiele lat.

Plisy na okna są wyjątkowymi osłonami okiennymi. Umożliwiają naprawdę swobodne manipulowanie ilością wpadającego światła, zgodnie z własnymi preferencjami. Jeśli więc poszukujesz ciekawego elementu wyposażenia, który nie tylko ozdobi Twój dom, ale także ułatwi codzienne życie, wybierz rolety plisowane!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok