Jak zamontować rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami?

zaluzje do bialych okien
Jakie żaluzje do białych okien?
21 grudnia, 2019
Gdzie kupić rolety plisowane
Gdzie kupić rolety plisowane?
11 lutego, 2020
Jak zamontować rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami

Nowoczesne modele osłon okiennych sprawiają wrażenie skomplikowanych konstrukcji. Wbrew pozorom takie wyposażenie wcale nie musi być kłopotliwe w instalacji! Wyjaśniamy jak zamontować rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami!

Zakładanie aranżacji okiennych wcale nie musi wiązać się z koniecznością wzywania fachowców. W większości przypadków takie instalacje można z powodzeniem założyć samodzielnie. Podpowiadamy jak poprawnie to zrobić!

Inwazyjny montaż rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami

Jeśli osłona jest przykręcana, należy przywiercić profil do listwy przyszybowej okna. Wystarczy przyłożyć osłonę w odpowiednim miejscu i wkręcić śruby w przygotowane wcześniej otwory. Pozostałe elementy przykleja się na bardzo wytrzymałą piankową taśmę mocującą, przedtem przecierając okno środkiem z alkoholem.

Więcej interesujących wpisów na temat rolet znajdziesz na blogu Agatarolety.pl pod adresem https://www.agatarolety.pl/blog/rolety/

Nieinwazyjny montaż rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami

Ta metoda jest jeszcze prostsza, ponieważ nie wymaga używania wiertarki. Bezinwazyjny montaż rolet dzień noc w kasecie z prowadnicami bezwzględnie powinno poprzedzić jednak dokładne czyszczenie okna. Najlepiej użyć do tego preparatu z alkoholem, który odtłuści powierzchnię i odpowiednio przygotuje ją na klej mocujący z taśmy.

O czym pamiętać montując rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami?

Najważniejsze jest, by podczas montażu rolet dzień noc w kasecie z prowadnicami być w pełni skupionym. Konstrukcja musi być założona równo, ponieważ w innym wypadku trudno o ewentualne poprawki. Bardzo istotna jest też kolejność instalacji – najpierw montuje się kasetę, później prowadnice. Jeśli cały ten proces przeprowadzi się w spokoju i bez pośpiechu, na pewno wszystko uda się poprawnie zrobić.

Montaż rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami wcale nie jest trudny! Odpowiednie przygotowanie, spokój oraz dokładność pozwalają bez problemu poradzić sobie z tym zadaniem. Nie obawiaj się, że nie dasz sobie rady – już dziś zamów do swojego domu piękne rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok