Jakie rolety do salonu w stylu skandynawskim?

Jakie rolety w kasecie do łazienki?
26 lutego, 2021
plisa cosimo (2)
Naprawa plisy – jak ją wykonać?
29 kwietnia, 2021

Już od kilku lat wyjątkowo modne są minimalistyczne, jasne wnętrza. Inspirację stanowią trendy z południowych krajów Europy, których mieszkańcy nie mogą liczyć w ciągu roku na zbyt wiele słonecznych dni. Podpowiadamy, jakie rolety do salonu w stylu skandynawskim wybrać!

Widne, przestronne pomieszczenia wprawiają w dobry nastrój oraz podświadomie dodają energii. Jeśli chce się tak zaaranżować mieszkanie, najlepiej wzorować się na Norwegach i Szwedach, którzy od pokoleń właśnie w ten sposób urządzają swoje domy. Dowiedz się, jakie rolety do salonu w stylu skandynawskim najlepiej się sprawdzą!

Jakie rolety do salonu w stylu skandynawskim?

Wiele osób zastanawia się, jakie rolety do salonu w stylu skandynawskim wybrać. Osłony okienne powinny nie tylko dobrze wyglądać, ale też spełniać swoją rolę. Z tego względu zdecydowanie najlepsze są proste instalacje w jasnych, naturalnych barwach, np. bieli, beżu czy écru. Jeśli warunki oświetleniowe na to pozwalają, dobrze jest zdecydować się na lekkie, przejrzyste tkaniny o dużej transparentności. W ten sposób wpuści się do wnętrza sporo światła.

Czytaj również: https://www.agatarolety.pl/blog/jak-wybrac-rolety-bezpieczne-dla-dziecka/

Jak dobrać rolety do salonu w stylu skandynawskim?

Aby dobrze dobrać rolety do salonu w stylu skandynawskim, trzeba mieć na względzie resztę wystroju oraz nasłonecznie pomieszczenia. Równie dobrze może sprawdzić się klasyczny model osłon, jak i nowoczesne warianty plisowane lub typu dzień noc. Pierwsza opcja jest bardziej uniwersalna, ale zaawansowane instalacje pozwalają lepiej dostosować ilość wpadającego światła.

Gdzie kupić rolety do salonu w stylu skandynawskim?

Rolety do salonu w stylu skandynawskim najlepiej jest zamówić na wymiar. W ten sposób da się idealnie dostosować je do swoich oczekiwań oraz potrzeb. W sklepach stacjonarnych trudno znaleźć odpowiednie produkty, dlatego najwygodniej jest je spersonalizować. Do tego takie osłony są wykonywane z materiałów najwyższej jakości, więc mają dłuższą żywotność i ogólnie lepiej się prezentują.

Skoro wiesz już, jakie rolety do salonu w stylu skandynawskim są najlepsze, wybierz najlepszy wariant. Postaw na prostotę, jasne kolory i transparentność. Zamów odpowiednią instalację, by stworzyć piękną, modną aranżację!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok