Maksymalna szerokość rolety zewnętrznej

Plisy na okna – jak się sprawdzają
Plisy na okna – jak się sprawdzają?
Lipiec 4, 2019
rolety wolnowiszace

Rolety zewnętrzne są coraz częściej uwzględniane w projektach nowych osiedli i domów, a także montowane na istniejących już budynkach. Ich wyjątkowa funkcjonalność zdecydowanie zachęca do ich instalacji. Czy jednak będą pasować do każdych okien? Wyjaśniamy, jaka jest maksymalna szerokość rolety zewnętrznej!

Zewnętrzne osłony okienne są bardzo praktyczne. Chronią nie tylko przed słońcem czy wzrokiem sąsiadów, ale także przed hałasem, temperaturą na zewnątrz, a nawet włamywaczami. Różne metody montażu umożliwiają założenie ich niezależnie od momentu budowy. By jednak dobrze się sprawowały, muszą być dobrze dopasowane. Jaka jest maksymalna szerokość rolety zewnętrznej?

Kup rolety od producenta: https://www.agatarolety.pl

Jaka może być maksymalna szerokość rolety zewnętrznej?

Maksymalna szerokość rolety zewnętrznej jest ściśle zależna od producenta. Wybierając firmę wykonującą takie osłony na wymiar, z pewnością można uzyskać bardziej spersonalizowany produkt i ma się większą szansę na zakup odpowiednich rolet. Właściciele nietypowych okien mogą bowiem nie znaleźć pasującego modelu wśród standardowych opcji. Jakie jednak mogą być ich maksymalne wymiary? Zwykle jest to od 2,5 m do 3 m.

Maksymalna szerokość rolety zewnętrznej a waga i profil

Im osłona okienna jest szersza, tym naturalniej staje się cięższa. Maksymalna szerokość rolety zewnętrznej ma niebagatelny wpływ na jej wagę. Z tego względu konieczne często okazuje się zastosowanie nieco większego profilu lub specjalnego mocowania, które zagwarantuje bezpieczny montaż.

Czytaj również: https://www.agatarolety.pl/blog/jakie-rolety-najlepiej-sprawdza-sie-w-sypialni/

Gdzie kupić rolety zewnętrzne o maksymalnej szerokości?

Duże rolety zewnętrzne o maksymalnej szerokości najlepiej jest kupić na zamówienie. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie, ponieważ umożliwia nie tylko spersonalizowanie wymiarów, ale także wszystkich innych elementów technicznych i wizualnych. Tylko wtedy ma się też pewność, że sposób montażu będzie w pełni dopasowany do architektury domu.

Maksymalna szerokość rolety zewnętrznej jest zwykle niezbędna w przypadku większych okien. By mieć pewność, że zakupione modele będą idealnie pasować do Twojego domu, zamów je na wymiar! Zapewnij sobie pełny komfort i ochronę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok