Montaż rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami

Gdzie kupić rolety plisowane
Gdzie kupić rolety plisowane?
11 lutego, 2020
moskitiery ramkowe
Jak mierzyć i montować moskitiery ramkowe?
20 kwietnia, 2020
rolety dzień-noc w kasecie (4)

Bardziej zaawansowane modele osłon okiennych wydają się skomplikowane w instalacji. W rzeczywistości wcale nie muszą być trudne w zakładaniu! Wyjaśniamy, jak przebiega montaż rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami!

Wbrew pozorom większość osłon da się z powodzeniem założyć samodzielnie. Nie ma więc powodów do obaw, nawet jeśli wcześniej nie zakładało się takich aranżacji. Dowiedz się, na czym polega montaż rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami!

Czy montaż rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami jest skomplikowany?

Te wyjątkowe osłony wykonane z dwóch rodzajów materiału są niezwykle popularne w Polsce. Montaż rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami umożliwia wykorzystanie ich potencjału w pełni. Wtedy materiał jest najbardziej zabezpieczony przed brudem i czynnikami zewnętrznymi. Zawsze równo się rozwija, a także idealnie zasłania powierzchnię okna. Taka instalacja składa się zaledwie z kilku elementów, dlatego nie powinna sprawiać kłopotów przy zakładaniu.

Więcej o roletach dowiesz się na blogu Agatarolety.plhttps://www.agatarolety.pl/blog/rolety/.

Jak wygląda montaż rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami?

Montaż rolet dzień noc w kasecie z prowadnicami nieco różni się w zależności od tego, czy wybierze się metodę inwazyjną, czy bezinwazyjną. Przykręcane modele należy przewiercić do listwy przyszybowej okna, za pomocą kołków lub wkrętów. Kasetę i prowadnice przykleja się na piankową taśmę.

Bezinwazyjna metoda opiera się wyłącznie na mocowaniu poszczególnych elementów w odpowiednich miejscach. Przed tym najlepiej jest dokładnie odtłuścić powierzchnię, przecierając ramę okna alkoholem. Dzięki temu ma się pewność, że klej najlepiej zwiąże się z podłożem.

Na co zawrócić uwagę podczas montażu rolet dzień noc w kasecie z prowadnicami?

W montażu rolet dzień noc w kasecie z prowadnicami najważniejsze jest, by całą instalację przymocować równo, w odpowiednim miejscu. W tym celu dobrze jest przed przystąpieniem do wiercenia czy naklejania wstępnie wykonać pomocnicze wymiary. Do nich może przydać się ołówek czy pisak (da się go później zmyć alkoholem), a także poziomica.

Montaż rolety dzień noc w kasecie z prowadnicami nie jest skomplikowanym zadaniem, ale należy podejść do niego ostrożnie. Cały proces nie powinien zająć więcej niż kilkanaście minut. Podejdź do tego ze spokojem, a na pewno Ci się uda!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok