Rolety bezinwazyjne – co to znaczy?

Rodzaje moskitiery na owady
Rodzaje moskitiery na owady
25 sierpnia, 2020
Jakie plisy do salonu
Jakie plisy do salonu?
26 listopada, 2020

Współcześnie można wybierać spośród wielu nowoczesnych osłon okiennych, które mają różne funkcje, a także sposoby montażu. Coraz większą popularnością cieszą się tzw. rolety bezinwazyjne. Wyjaśniamy, czym są!

Tradycyjne zasłony i firanki są mało funkcjonalne. O wiele wygodniejsze są specjalne instalacje, które da się zwijać czy nawet plisować. Co więcej, często da się je samodzielnie zakładać w o wiele łatwiejszy sposób – bez użycia wiertarki. Dowiedz się, czym są rolety bezinwazyjne!

Rolety bezinwazyjne – to znaczy jakie?

Rolety bezinwazyjne to osłony okienne, które da się zamontować bez użycia wiertarki. Ingerencja w ciągłość ramy okna, ścianę czy sufit dla wielu osób jest kłopotliwa. Nie każdy posiada odpowiedni sprzęt. Co więcej, nie wszyscy chcą niszczyć otoczenie lub po prostu nie mogą tego zrobić, bo np. wynajmują mieszkanie. Takie rolety są więc o wiele lepszym rozwiązaniem. Można założyć je w kilka minut, a jeśli będzie taka potrzeba – bez problemu się je zdejmie.

Czytaj również: https://www.agatarolety.pl/blog/plisy-inwazyjne-czy-bezinwazyjne/

Jak zakłada się rolety bezinwazyjne?

Rolety bezinwazyjne zakłada się na różne sposoby. Mniejsze modele można przymocować za pomocą specjalnej taśmy dwustronnej. Silny klej utrzyma profil osłony na miejscu, a przy tym nie uszkodzi ramy okna ani ściany. Równie popularne są też specjalne uchwyty – zaczepiane lub przykręcane (na zasadzie imadła). Są jeszcze wygodniejsze w montażu i demontażu, a także nie zostawiają żadnych śladów (np. po kleju).

Gdzie kupić rolety bezinwazyjne?

Zastanawiasz się, gdzie kupić rolety bezinwazyjne? Da się je znaleźć w sklepach stacjonarnych i internetowych takich jak Agatarolety.pl, ale lepiej jest zamówić je na wymiar. Tylko wtedy ma się pewność, że będą idealnie pasować do posiadanych okien, a także do wystroju wnętrz. Do tego są zwykle wykonane z materiałów lepszej jakości, dlatego są wytrzymalsze.

Rolety bezinwazyjne to niezwykle wygodne, nowoczesne osłony okienne. Da się je łatwo zakładać i zdejmować, a przy tym nie zostawiają po sobie żadnych śladów. Jeśli nie chcesz lub nie możesz naruszać okien czy ścian, koniecznie wybierz takie modele!

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok