Rolety do kuchni na wymiar

Rolety na wymiar vs. rolety uniwersalne – co warto wiedzieć
Rolety na wymiar vs. rolety uniwersalne – co warto wiedzieć?
25 października, 2018
Żaluzje drewniane do kuchni
25 stycznia, 2019
Rolety do kuchni na wymiar

Osłony okienne są niezwykle istotnym elementem wyposażenia kuchni. Ze względu na specyficzne warunki w tym pomieszczeniu, rolety powinny być dobrze dostosowane – najlepiej jest zamówić je na wymiar. Na czym się skupić, wybierając rolety do kuchni?

Oferty sklepów stacjonarnych, choć często dość zróżnicowane, nie zawsze spełniają wszystkie oczekiwania. Masowo produkowane modele rolet są zwykle mniej wytrzymałe. Jeśli zależy Ci na trwałych, funkcjonalnych i pięknych osłonach okiennych do kuchni, bez wątpienia powinieneś zdecydować się na zamówienie ich na wymiar. Co zyskujesz dzięki temu rozwiązaniu?

Gwarancja jakości

Rolety do kuchni na wymiar zawsze zostaną wykonane z materiałów najwyższej jakości. Masz pewność, że unikniesz wszelkich wad fabrycznych i niedociągnięć. W razie ewentualnych usterek w przyszłości, producent wyśle wymienne komponenty na gwarancji lub przyśle fachowca.

Idealne dopasowanie

Rolety na zamówienie będą także idealnie dopasowane. To szczególnie ważne, gdy w Twoim domu są okna o niestandardowych wymiarach. Rolety do kuchni muszą mieć odpowiednią wysokość i szerokość, by były w pełni funkcjonalne i w żaden sposób nie wadziły.

Pełna funkcjonalność

Rolety kuchenne powinny być odporne na wilgoć, a takie oferuje sklep z roletami Agatarolety.pl z Siemianowic Śląskich – para wodna z gotujących się dań skrapla się na szybach. Ze względu na wysoką temperaturę pomieszczenia, spowodowaną przez kuchenkę i piekarnik, kuchnia powinna być także dobrze chroniona przed upałem. W tym pomoże specjalny materiał, powleczony warstwą odbijającą promienie słoneczne.

Wymarzony wygląd

Możliwość wyboru materiału rolety spośród setek propozycji gwarantuje idealne dopasowanie jej do wystroju. Dobrać można transparentność materiału, a także jego fakturę, odcień, grubość, wzór itp. Z łatwością zaprojektujesz swoją wymarzoną roletę do kuchni, więc nie musisz iść na kompromisy.

Możliwość pełnej personalizacji rolety do kuchni to niezwykle korzystna opcja. Doskonale wykonana osłona posłuży przez wiele lat i spełni wszystkie oczekiwania. Pieniądze, które przeznaczyłbyś na kolejne rolety na wymianę, lepiej jest zainwestować w trwałą, piękną roletę na zamówienie.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok