Rolety na wymiar bądź na zamówienie – dlaczego warto?

Plisy – wszystko o nowoczesnych żaluzjach wewnętrznych
Plisy – wszystko o nowoczesnych żaluzjach wewnętrznych
11 października, 2018
Rolety na wymiar vs. rolety uniwersalne – co warto wiedzieć
Rolety na wymiar vs. rolety uniwersalne – co warto wiedzieć?
25 października, 2018
Rolety na wymiar bądź na zamówienie – dlaczego warto

W sklepach stacjonarnych można znaleźć rolety różnych rodzajów, w kilku wymiarach i wariantach kolorystycznych. Nie zawsze jednak jest to satysfakcjonujący wybór – w szczególności dla posiadaczy nietypowych okien lub osób o sprecyzowanych oczekiwaniach. Wtedy najlepiej jest zamówić rolety na wymiar. 

Zakup rolet na zamówienie daje ogromne możliwości dostosowania rolety do swoich potrzeb. Dzięki temu można stworzyć od podstaw wymarzoną, idealną osłonę okienną. Po co decydować się na półśrodki, gdy można dostać dokładnie taki produkt, jaki chcesz i jakiego potrzebujesz?

Idealne dopasowanie

Zamówienie rolet na wymiar umożliwia dostosowanie ich do nietypowych okien. Jeśli posiadasz w domu okna w niestandardowych wymiarach czy kształcie, producent zaproponuje rozwiązania, które umożliwią ci najwygodniejszą instalację. Dobry montaż i właściwe wymiary to podstawa do tego, by roleta prawidłowo działała i atrakcyjnie się prezentowała.

Doskonały wygląd

Rolety na zamówienie będą wyglądać dokładnie tak, jak zaplanujesz. Masz możliwość dobrania materiału, który będzie spełniał twoje oczekiwania i ozdobi mieszanie. Warto wybrać odpowiedni poziom transparentności, by dostosować ilość przepuszczanego światła. Nie mając pewności, który materiał będzie najlepszy, wielu producentów oferuje przesłanie próbek tkanin. Wybierać można także spośród setek odcieni, faktur i wzorów, wśród których każdy na pewno znajdzie coś pasującego do swojego gustu.

Pełna indywidualizacja

Wybierając rolety na zamówienie, wielu producentów umożliwia także dobór koloru i rodzaju profilu, zaczepów, sznureczków i innych szczegółów. Dzięki temu roleta będzie w pełni dostosowana do okna i otoczenia. Uniknie się sytuacji, w których jeden z elementów nieestetycznie się wyróżnia lub nie pasuje.

Zamawiając roletę na wymiar ma się pewność, że kupuje się produkt, który będzie dostosowany do własnych potrzeb i oczekiwań. Taka roleta będzie idealnie się sprawowała i pięknie prezentowała. Po co kupować jedną z kopii, gdy sam możesz stworzyć niepowtarzalną aranżację!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok