Rolety na wymiar vs. rolety uniwersalne – co warto wiedzieć?

Rolety na wymiar bądź na zamówienie – dlaczego warto
Rolety na wymiar bądź na zamówienie – dlaczego warto?
23 października, 2018
Rolety do kuchni na wymiar
Rolety do kuchni na wymiar
5 stycznia, 2019
Rolety na wymiar vs. rolety uniwersalne – co warto wiedzieć

Rolety uniwersalne są łatwo dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i kilku standardowych wymiarach. Są także zdecydowanie tańsze od tych robionych na zamówienie. Czym jeszcze się od nich różnią?  

Standardowe rolety kuszą niską ceną, ale trzeba mieć świadomość, że jest ona adekwatna do ich jakości. Dobrze wiedzieć, jakie korzyści niesie zamówienie droższej rolety na wymiar. Całkiem możliwe, że zainwestowanie nieco większej kwoty pozwoli na idealne dopasowanie rolety do twoich potrzeb.

Dostępność

Rolety dostępne w sklepach stacjonarnych są przede wszystkim wygodną opcją, jeśli są potrzebne od zaraz. Można je zamontować w domu już nawet w dniu, w którym się je nabyło. By zamówić rolety na wymiar, należy najpierw wykonać odpowiednie wymiary, potem wybrać wszystkie elementy składowe i złożyć zamówienie. Nim zostanie zrealizowane, należy poczekać co najmniej kilka dni.

Jakość

Większa cena i dłuższy czas oczekiwania idą jednak w parze z lepszą jakością. Rolety na zamówienie są wytrzymalsze i przez dłuższy będą cieszyć cię pięknym wyglądem. Co więcej, można wybrać modele z materiałami, które są dodatkowo odporne na wilgoć lub brud, odbijają promienie słoneczne czy umożliwiają zupełne zaciemnienie pomieszczenia.

Personalizacja

Przede wszystkim rolety na wymiar będą idealnie pasować do okien w twoim domu, nawet jeżeli są w niestandardowym kształcie i rozmiarze. Zamawiając rolety, wybiera się także materiał, z jakiego będą zrobione – jego kolor, przezroczystość, grubość itp. Można dobrać także wszelkie inne elementy – kasetony, profile, zaczepy itp. Dzięki temu będą idealnie dopasowane do ramy okna i wystroju. Możesz mieć pewność, że każdy, nawet najdrobniejszy szczegół spełni twoje oczekiwania.

Kupując rolety na wymiar nie musisz iść na kompromisy i decydować się na gotowe rozwiązania. Mając możliwość stworzenia własnej rolety, zaprojektuj ją pod każdym względem. Warto wydać nieco więcej, by dostać osłonę okienną w pełni dostosowaną do twoich potrzeb.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok